27 Кві 2021

Міністерство закордонних справ уклало меморандум про співпрацю з Українською асоціацією китаєзнавців

У вівторок, 27 квітня, Міністерство закордонних справ України та громадська організація “Українська асоціація китаєзнавців” уклали Меморандум про співпрацю.

Документ підписали міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та президент асоціації, доктор філософських наук Віктор Кіктенко.

Міністр звернув увагу на постійно актуальну потребу дипломатичної системи у якісній аналітиці та експертизі в галузі сходознавства, зокрема синології, а також необхідність залучення фахівців з високим рівнем володіння китайською мовою, досвідом роботи в КНР, контактами у китайських наукових і ділових колах.

Дмитро Кулеба висловив впевненість, що започаткована співпраця сприятиме як розвитку інституційної спроможності міністерства, так і подальшій розбудові українсько-китайського партнерства.

У свою чергу, Віктор Кіктенко відзначив широкі перспективи, які відкриваються для українських китаєзнавців у взаємодії з вітчизняним зовнішньополітичним відомством.

https://mfa.gov.ua/news/ministerstvo-zakordonnih-sprav-uklalo-memorandum-pro-spivpracyu-z-ukrayinskoyu-asociaciyeyu-kitayeznavciv