Вітальне слово Ленівського Р. В.

Вітальне СЛОВО Р. В. Ленівського, заслуженого юриста України, президента групи компаній «Ти і право», співзасновника журналу «УКРАЇНА – КИТАЙ»

Шановні пані та панове, доброго дня, шановні науковці, дипломати, учасники форуму!

Щиро вітаю усіх із відкриттям Українсько-китайського форуму стратегічного партнерства, який проводиться в рамках стратегічної ініціативи Китайської народної республіки – «ОДИН ПОЯС, ОДИН ШЛЯХ»!

За останні два роки організація таких форумів за участю поважних гостей та науковців дає можливість бізнесу розвиватися не лише в економічному, а й у правовому аспектах.

ДЛЯ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИХ ВІДНОСИН, ЯК НА МЕНЕ, НАЙВАЖЛИВІШИМ СЬОГОДНІ ПИТАННЯМ Є РОЗРОБКА НЕОБХІДНОГО БАЗИСУ ДЛЯ ЗАХИСТУ СПРИЯТЛИВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ, ДЕ КОЖНА З СТОРІН ВІДЧУВАТИМЕ СТАБІЛЬНІСТЬ ТА ВПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ.

Тому мої побажання до організаторів, щоб кожну думку, яку буде висловлено на цьому форумі – дипломата, науковця, політика – було враховано та передано до керманичів нашої держави, до керманичів другої сторони для розгляду питання щодо практичного застосування цих напрацювань.

Я впевнений, що щороку інвестиційний клімат буде покращуватися. Я також стверджую, і стверджував усім китайським партнерам, що Україна не така, яку її показують по телебаченню, Україна не така, яку показують у пресі. І я вважаю, що журнал «Україна-Китай» буде тією справедливої площиною, де партнери можуть дізнатися про реальну ситуацію, про реальні інвестиційні можливості – внаслідок удосконалення і судової реформи, внаслідок удосконалення та реалізації законодавчої бази України.

Не помилюся, якщо назву Китай сьогодні локомотивом світової економіки, світовим донором і реципієнтом інвестицій. З досвіду роботи можу зазначити, що в Україну приїздять представники багатьох китайських компаній, які цікавляться проектами у сфері будівництва, зв’язку, сільського господарства, відновлювальної енергетики. Тривають спільні проекти у сфері АПК, транспортної логістики, плануються інвестиції в інфраструктурні проекти, в телекомунікаційні мережі, машинобудування.

Щороку у нас з’являється все більше китайських інвесторів, китайських громадян і бізнесменів, які зацікавлені не лише інвестувати в Україну, а й мати тут гідних партнерів, збільшувати обсяг виробництва, а також налагоджувати взаємні вигідні економічні відносини між двома державами. Я впевнений, що такі відносини відповідають національним інтересам обох держав та найважливішим пріоритетам розвитку наших країн. Організація таких форумів – це один із кроків для того, аби ставити важливі питання міждержавних стосунків та знаходити вірні рішення.

Тож, завершуючи виступ, хочу щиро вам усім подякувати і побажати усім продуктивної роботи!
Дякую за увагу!