«Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» оголосили про співпрацю з метою розвитку бізнесу в Україні та взаємного зростання

«Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» започаткували співробітництво для роботи з фізичними особами-іноземцями, іноземними компаніями та їх представництвами в Україні. Пріоритетний напрямок співпраці – робота з китайськими компаніями в Україні.

Завдяки встановленому партнерству, «Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» зможуть вести спільну діяльність із надання юридичних послуг для реалізації проектів будь-якої складності представниками китайського та й загалом міжнародного бізнесу.

Це дозволить, зокрема, обмінюватися інформацією, досвідом та ресурсами задля ефективного та всебічного виконання обов’язків щодо клієнтів.  

Зокрема компанії вже розпочали спільну роботу із надання консалтингових послуг китайській компанії State Grid International Engineering Limited., LTD з метою реалізації проекту в енергетичній сфері України.

Руслан Ленівський, засновник та президент «Ти і Право» Ленівський Груп»:

«Співпраця двох згуртованих та талановитих команд – це можливість спільного зростання з метою надання кращого сервісу нашим клієнтам у практиках, де ми традиційно сильні. Крім того, такий підхід здатен реалізувати найголовнішу мету клієнтоорієнтованої юридичної фірми: не лише задовольнити запит клієнта, а й передбачити його дійсні потреби, комплексно розв’язати усі питання. Завдяки таким бізнес-рішенням клієнт бачитиме в юридичній фірмі свого партнера, який намагається позитивно вплинути на розвиток та безпеку його бізнесу».

«Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» впродовж тривалого часу надають юридичні послуги широкого спектру міжнародним компаніям в Україні і мають унікальний для українського ринку практичний досвід супроводу інвестиційних та бізнес-проектів.

Така співпраця двох юридичних гігантів сприятиме розширенню переліку послуг, що надаватимуться іноземним клієнтам в Україні, а крім того, – підвищить безпеку ведення бізнесу в країні.

Юрій Петренко, засновник та керуючий партнер «Адер Хабер»:

«Формат юридичної практики певної спеціалізації на сьогодні вже не здатен вирішити всі клієнтські питання. А тому пропозицією юридичної фірми «завтрашнього дня» для бізнесу має стати комплексне рішення, яке об’єднає  консультації юристів різних правничих спеціалізацій, іноді із залученням спеціалістів з неправничого профілю, наприклад, економістів чи аналітиків. Я впевнений, що спільна праця фахівців різних ланок в напрямку найголовнішого завдання, – розв’язання проблеми Клієнта, – це вірний шлях для розвитку юридичних послуг для бізнесу в Україні».

Під час виконання намічених спільних цілей сторони прагнутимуть будувати свої ділові стосунки на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів клієнта.