Цой К. О., керівник компанії «ПРАВО-КОНТРОЛ»

Компанія «ПРАВО-КОНТРОЛ» висловлює щирі вітання з нагоди 70-ї річниці створення Китайської Народної Республіки.

КНР пройшла значний, місцями важкий шлях до набуття неповторності та провідних позицій як на Сході, так і в цілому у світі.

Сьогодні Китайська Народна Республіка це:

– держава, представники якої діють з особливо тонкою мудрістю, котру прагнуть осягнути континенти;
– лідер у різних галузях і сферах;
– країна, де гармонійно поєдналися неймовірної краси ландшафти з сучасною інфраструктурою та прогресивними технологіями.

Компанія «ПРАВО-КОНТРОЛ» у цей святковий та історично важливий час вітає громадян Китайської Народної Республіки з 70-ю річницею побудови сильної, передової Республіки, що постійно розвивається, і у своїй політичній філософії діє, спираючись на принципи націоналізму, народовладдя, народного добробуту, і прагне зміцнення позицій, мудрих керівників та зважених рішень.

Компанія «ПРАВО-КОНТРОЛ» – це провідна українська компанія, що спеціалізується на зовнішньоекономічній діяльності з питань корпоративного, міграційного, цивільного та сімейного права, митного і податкового законодавств, аудиту та бухгалтерського обслуговування. У нас працює професійна елітна команда, що має великий досвід. Вона забезпечує своєчасне й ефективне обслуговування представників Китайської Народної Республіки їхньою рідною мовою.

У той же час наша компанія плідно та результативно співпрацює з партнерами з КНР у різних сферах застосування права, аудиту, з європейськими банками, що забезпечило оптимальне виконання нею взятих на себе зобов’язань в інтересах клієнта.

Ми дотримуємося духу суворого, прагматичного, фахового розподілу праці та колективної роботи з урахуванням вимог іноземних клієнтів, адаптуємо ведення господарської діяльності відповідно до норм чинного законодавства України найефективнішим способом.

Головною умовою співробітництва є персоніфікований підхід до вирішення як майнових, так і немайнових питань клієнта, зокрема представлення інтересів у галузі сімейного, цивільного, трудового, адміністративного, кримінального права тощо.

Команда «ПРАВО-КОНТРОЛ» добре знається на дієвому представленні інтересів клієнтів та наданні широкого спектра необхідних послуг в умовах суворої конфіденційності.