ТОВ «Добродія Фудз»

ТОВ «Добродія Фудз» є частиною агропромислового холдингу Agricom Group та одним з найбільших виробників та експортерів зернових пластівців в Україні. Компанія постачає різні види зернових пластівців (вівсяні, пшеничні, ячмінні, житні, рисові, кукурудзяні та їх суміші), а також крупи, мюслі, гранолу, сухі зернові сніданки тощо для всіх національних торговельних мереж, переробників та виробників харчової продукції та на експорт. Ми працюємо в сегменті В2В та роздрібної торгівлі, включаючи Private Label.

У виробничому процесі «Добродія Фудз» використовує обладнання та технологію компанії Buhler AG (Швейцарія) з щомісячним обсягом виробництва 1 000 тонн, щорічним 12 000 тонн. Виробництво сертифіковане згідно з FSSC: 22000.

На сьогодні компанія постачає свою продукцію в країни ЄС, Близького Сходу, Північну та Південну Америку, Африку. Загальний обсяг експорту становить 800 тонн на місяць.

Нещодавно «Добродія Фудз» вийшла на китайський ринок і розпочала поставки своїх зернових продуктів до Китаю. Ми вважаємо співпрацю з КНР своїм пріоритетним напрямком і відкриті до плідної співпраці з китайськими дистриб’юторами та рітейлерами.

http://www.avena-head.com

https://www.agricom.com.ua

https://dobrodiya.com.ua/