Шевченко В., генеральний директор групи логістичних компаній ZAMMLER

ШАНОВНІ ДРУЗІ, КОЛЕГИ, ПАРТНЕРИ та всі представники величної Китайської Народної Республіки!

Від імені групи логістичних компаній ZAMMLER радо вітаю вас із 70-річчям створення КНР! Ваша країна пройшла нелегкий історичний шлях, наповнений утратами й здобутками. Ви зуміли подолати всі виклики часу – і цьогорічне свято зустрічаєте як розвинена, економічно стабільна, культурно багата держава, на котру рівняється світ.

ZAMMLER GROUP як член Китайської Торгової Асоціації пишається можливістю активно брати участь у налагодженні діалогу та реалізації численних бізнес-проєктів між Україною та КНР. Ми глибоко цінуємо та усвідомлюємо вагоме значення розбудови україно-китайських відносин для обох країн.

З 2013 року в Китаї функціонує один із міжнародних структурних підрозділів нашої компанії – NINGBO ZAMMLER TRAIDING CO. LTD. Щодня ми надаємо комплексний супровід зовнішньоекономічних операцій у КНР, починаючи від пошуку товару (продукції/сировини) і закінчуючи його доставкою на склад. Ми постійно спілкуємось із представниками китайської бізнес-спільноти, з експортерами та імпортерами. Це високопрофесійні, надійні партнери і, насамперед, відкриті та доброзичливі люди. Ми щиро захоплюємося вашими працелюбством, єдністю, підприємницькими вміннями.

Бажаю вам примножувати здобутки, досягати нових вершин, реалізувати всі намічені плани! Процвітання, успіху та оптимізму!