Шань Ченбяо, генеральний менеджер Global Times Online

GLOBAL TIMES ONLINE (BEIJING) CULTURE COMMUNICATION CO.LTD

Вітальний лист з нагоди двадцятиріччя часопису “Україна – Китай”

Журналу “Україна – Китай”:

З нагоди двадцятиліття часопису “Україна – Китай” маю честь висловити свої щирі вітання шановній редакції, а також сердечні привітання усьому колективу журналістів часопису.

Журнал “Україна – Китай” є двомовним, китайсько-українським періодичним виданням, що від моменту свого першого випуску і донині присвятив себе та вклав власну мудрість та сили у здоровий розвиток китайсько-українських відносин, продовжуючи послідовно та всебічно популяризувати та оповідати про Китай, що, у свою чергу, привернуло увагу багатьох китайських медіа, зокрема і Global Times Online. Варто згадати 2017 рік, коли шановна редакція видала спецвипуск з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Китайською Народною Республікою та Україною, а також усі щоквартальні видання журналу, що впродовж усього зазначеного часу невпинно надають оцінку та розбір актуальних тем щодо китайсько-українських відносин та двосторонньої співпраці у сферах економіки та торгівлі, освіти, науки та техніки тощо.

Завдяки формату спеціалізованого видання, журнал приділив особливу увагу висвітленню визначних подій в історії китайсько-українських відносин, ставши важливим вікном ознайомлення української громадськості зі справжнім Китаєм.

Новий початок – новий шлях. Хотів би висловити подяку часопису за постійну підтримку та увагу до Global Times Online. Щиро сподіваюся, що журнал “Україна – Китай” продовжуватиме приділяти увагу Китаю та знайомити українців з Китаєм, щоб обидві сторони змогли на власні очі побачили успіхи у розвитку китайсько-українських відносин.

Генеральний менеджер Global Times Online 
Шань Ченбяо 
10 “червня” 2019 року