Презентація спеціального номеру журналу “Україна – Китай”

Категорії: Архів подій Події

У прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” 11 квітня 2017 р. о 12:30 відбудеться презентація спеціального номеру журналу “Україна – Китай”, присвяченого 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою.

Журнал “Україна – Китай” є спільним виданням Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України та Української  асоціації китаєзнавців. Даний спеціальний випуск здійснено за підтримки Посольства КНР в Україні.

У виданні представлено широкий спектр думок щодо історії та сучасного стану українсько-китайських відносин – стратегічне партнерство, міжрегіональне співробітництво, торгово-економічні відносини, співпраця у галузі науки та освіти, гуманітарні та історико-культурні зв’язки.

В прес-конференції приймуть участь заступник секретаря РНБО України О. В. Литвиненко, Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні пан Ду Вей, радник-посланник Посольства КНР в Україні пані Чжен Вей, директор Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України О. В. Богомолов, завідувач відділом Далекого Сходу Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України та президент Української асоціації китаєзнавців В. О. Кіктенко, китайські дипломати та українські китаєзнавці.

Представники ЗМІ матимуть можливість ознайомитися з виданням та поставити авторам та учасникам прес-конференції питання щодо поточних подій у КНР, про стан та перспективи українсько-китайських відносин.

Адреса: 01034, Україна, Київ, вул. Рейтарська, 8/5а

http://ua.interfax.com.ua/news/press-announcement/414057.html