Презентація та експертне обговорення колективної монографії “Китай очима Азії”

Категорії: Архів подій

 

У Великому залі Національної академії наук України 30 квітня 2017 р. о 16:30 відбудеться презентація колективної монографії “Китай очима Азії”.

У колективній монографії представлено сприйняття Китаю громадськістю, елітами та засобами масової інформації в окремих країнах Центральної, Східної, Південно-Східної та Південної Азії. Показані складні та різноманітні образи Китаю, а також їхній вплив на контекст взаємодій між країнами та ухвалення тих чи інших політичних рішень. Дослідження зосереджено на вивчені історичних і сучасних образів Китаю. У роботі приділено увагу таким питанням: місце Китаю у сучасному світі (мирне піднесення, відродження нації та “м’яка сила”), образ Китаю у медіа-сфері Гонконгу та Тайваню (КНР), в’єтнамське бачення Китаю як досвіду асиметричного сусідства, погляди японських паназіатистів на Китай, сприйняття казахстанською стороною китайської на- ціональної та регіональної політики на прикладі казахської етнічної спільноти СУАР, сприйняття Китаю у сучасному Непалі.

Для істориків, лінгвістів, політологів, китаєзнавців, представників суміжних соціальних і гуманітарних дисциплін, а також усіх, хто цікавиться історією та проблемами сучасного розвитку країн Азії.

Видання здійснено за фіансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Китай очима Азії / Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України; Українська асоціація китаєзнавців. – Київ, 2017. – 340 с.

ISBN 978-966-02-8237-7