Підписано меморандум про співпрацю між Українською асоціацією китаєзнавців та ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

23 жовтня 2020 року підписано меморандум про співпрацю між Українською асоціацією китаєзнавців та ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Досягнуто домовленості щодо сприяння розвитку комерційної діяльності, проведення спільних заходів, втілення освітніх програм тощо.

Радник Голови правління МХП із зовнішньоекономічних питань Дмитро Лось поділився стратегічними цілями компанії розширити географію збуту своєї продукції на Схід та висловив розуміння важливості китайського ринку для українських виробників харчової продукції. «МХП зацікавлений у співробітництві з усіма країнами світу. Ми маємо бажання налагодити торговельні стосунки із країнами, які є добрими партнерами України. Китай є масштабним ринком із великою кількістю населення, якому потрібне якісне харчування. МХП може забезпечити такою продукцією. Ця співпраця допоможе у сприянні промоції України у світі», — прокоментував Дмитро Лось.

Голова правління Української асоціації китаєзнавців Віта Голод розповіла про плани розвивати експортно-імпортний відділ, що функціонує на платформі Асоціації, висловила впевненість в успішності двостороннього партнерства. «Для нас важливою є співпраця з українським бізнесом, який бажає розвиватися в Китаї. Ми маємо певні знання і візію, як потрібно допомагати українським підприємствам в Китаї, бо він особливий і потребує спеціального системного підходу. Саме тому із МХП, який вже зробив багато кроків на зустріч Китаю, наша асоціація допоможе масштабуватися. У світі, який розвивається дуже динамічно, китайський ринок займає провідне становище і МХП це розуміє. Впевнена, що у нас все вийде, завдяки нашому партнерству», — зазначила Віта Голод.