Осипенко Р., виконавчий директор КТА

Шановні читачі, видавці та всі причетні до випуску журналу «Україна – Китай»,

Дозвольте щиро, від усього серця привітати Вас від імені Китайської Торгової Асоціації з 20-ти річчям від дня створення вашого чудового журналу. Журнал за роки свого існування став тією платформою та мостом, яка об’єднала нас у велику сім’ю прихильників українсько-китайської дружби.

Журнал сам по собі став яскравою сторінкою розвитку наших двосторонніх стосунків, створивши додаткові канали комунікацій, як для експертів, так і пересічних громадян наших країн. Він виконує надзвичайно важливу функцію донесення правдивої, перевіреної інформації до широкого загалу, розширює горизонти спілкування між нашими народами, а інколи й руйнує застарілі міфи, які час від часу стають на заваді активізації наших стосунків. Журнал став за ці роки тим інструментом, який дозволяє постійно відкривати нові перспективи для поглиблення українсько-китайської співпраці.

У сучасному світі саме інформаційна передова стає тим фронтом, де ведеться боротьба за образи майбутнього – як ми будемо жити, з ким товаришувати, як розвиватися.  Журнал «Україна – Китай» робить свій визначальний внесок у наше спільне мирне й щасливе майбутнє, яке формується  через наближення цінностей обох наших народів.

Хочу побажати колективу журналу, його спонсорам фінансовим та ідейним,  усім хто тримає оборону на цьому інформаційному фронті й, не зважаючи на труднощі, продовжує вже протягом 20-ти років випуск журналу, оптимізму, наснаги, міцного здоров’я! Журналу хочу побажати – розширювати інформаційні горизонти, багато нових і цікавих подій та історичних поворотів з життя наших народів, які б могли потрапити у фокус вашого журналу та виходу на нові аудиторії навіть й за межами України. Многіє літа й творчих перемог!

З повагою, 
Виконавчий директор Китайської торгової асоціації 
Руслан Осипенко