Осадчук В., генеральний директор «КОФКО Агрі Ресорсіз Україна»

Від імені компанії «КОФКО Агрі Ресорсіз Україна» та від себе особисто дозвольте щиро привітати народ Китаю з 70-ю річницею проголошення утворення КНР та висловити повагу карколомним досягненням в економічних реформах, підвищенні добробуту громадян і в укріпленні позицій на міжнародних виробничих ринках.

70 років – за цими швидкоплинними літами криється нелегкий шлях пошуків і звершень, наполегливої праці й віри в найкраще майбутнє, зростання та примноження здобутків.

Ви по праву можете пишатися славетними традиціями, історією, надзвичайним розвитком вашого народу та держави.

Ваша країна посідає провідну позицію серед світових лідерів, і цей ювілей – ще одна приємна нагода відзначити ваш високий професіоналізм, інноваційність підходів до всіх галузей життя.

Крім того, від імені компанії «КОФКО Агрі Ресорсіз Україна» хочу подякувати за можливість працювати та обмінюватися досвідом із фахівцями світового рівня, експертами різних сфер бізнесу. КНР як флагман інтернаціональної бізнес-спільноти надихає нас – «КОФКО Агрі Ресорсіз Україна» – кожного дня досягати нових, кращих результатів, спираючись на загальновизнані цінності, інноваційність, партнерські відносини та сталий розвиток. Будемо раді продовженню нашого плідного співробітництва.

Нехай ваша держава відзначить ще не один прекрасний ювілей, сповнений досягнень й успіхів. Миру вам, процвітання, благополуччя на довгі щасливі роки.