13 Тра 2022

Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Петро Порошенко закликають світ врятувати захисників “Азовсталі”

Президенти України Леонід Кучма (1994 – 2005 рр.), Віктор Ющенко (2005 – 2010 рр.), Петро Порошенко (2014 – 2019 рр.) підписали спільного листа, в якому закликали світ врятувати захисників “Азовсталі”:

– Ми, Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко, — другий, третій і п’ятий Президенти України, — звертаємось до керівників країн світу. До держав-членів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та Канади, Китаю, Туреччини та інших, а також до ООН.

Просимо усіма наявними дипломатичними ресурсами допомогти українській владі врятувати життя цивільних і військових українців, яких на території заводу “Азовсталь” Росія за наказом Путіна намагається знищити варварськими методами.

Така шокуюча жорстокість рашистів позбавлена будь-якого військового сенсу. Місто Маріуполь практично вщент зруйноване російською армією, яка зараз намагається приховувати сліди своїх злочинів.

Надзвичайні мужність та героїзм українських воїнів-захисників міста вразили не лише Україну, а й увесь світ. Батальйон “Азов”, наші морпіхи, наші прикордонники вже увійшли в історію, бо їхній військовий подвиг безпрецедентний. І це наші національні герої, самовіддані, сміливі, патріотичні.

Але зараз вже не йдеться про рівний чи нерівний бій. На очах усього світу відбувається спроба кривавої помсти і розправи росіян над тими, хто, хоча й перебуває в оточенні, але переміг їх силою духу і силою волі.

Закликаємо кожного з вас долучитися до того, щоби врятувати життя героїчних українців

На вас з надією дивляться десятки мільйонів українців, вашому вдалому посередництву із вдячністю аплодуватимуть усі народи цивілізованого світу.

https://kuchma.org.ua/kuchma/activities/22393/?back_url=news_main

 

三位乌克兰前总统的联合呼吁

作为乌克兰的第二、第三和第五任总统,即列昂尼德·库奇马、维克多·尤先科和彼得·波罗申科,我们在此联合呼吁世界领导人,呼吁欧盟成员国、美国和加拿大、中国、土耳其和其他国家以及联合国。

我们请求以上国家使用一切外交资源帮助乌克兰拯救乌克兰平民和军人的生命,他们正被俄罗斯按照普京的命令在亚速钢铁厂屠杀。

俄西斯主义者这种令人震惊的残暴行为在军事方面毫无意义。马里乌波尔市几乎被俄军完全摧毁,俄军现在正试图掩盖其罪行的痕迹。

保卫马里乌波尔市的乌克兰士兵的非凡勇气和英雄主义不仅使乌克兰,而且使整个世界感到惊讶。亚速团、我们的海军陆战队、我们的边防军已经创造了历史,因为他们的军事壮举是史无前例的。他们是我们的无私、勇敢、爱国的民族英雄。

但现在,这不再是一个平等或不平等战斗的问题。在众目睽睽之下,俄罗斯人企图对那些虽然被包围,但在精神和意志上击败他们的人进行血腥的报复和打击。

我们呼吁你们每一个人与我们一起拯救英雄的乌克兰人的生命。

数以千万计的乌克兰人正满怀希望地注视着你们,你们的成功调停将得到文明世界所有国家的感激掌声。

列昂尼德·库奇马  

  乌克兰总统    

  (1994-2005) 

   维克多 ·尤先科 

乌克兰总统  

   (2005-2010)

 彼得·波罗申科

乌克兰总统

(2014-2019)

 

Переклад на кит.: Олександра Стрижак