Huawei: Цифровізація аграрного сектора. Успішні світові кейси

Зараз агросектор рухається в сторону цифровізації і інтелектуального управління, розвивається напрямок сільського господарства онлайн. Тут застосовується чимало технологій, зокрема 5G, хмарні технології, супутникове дистанційне зондування, інтернет, big data тощо. Такий підхід допомагає підвищити врожайність, збалансувати використання ресурсів і поліпшити продуктивність галузі.

Технології відіграють важливу роль у розвитку галузі і забезпечують екологічність та енергоефективність агропроцесів. Ось кілька успішних прикладів застосування сучасних технологій на фермах у різних куточках світу:

ЕКОЛОГІЧНІ ОЛИВКОВІ ФЕРМИ НА КРИТІ. Вирощування оливок є важливою ланкою економіки Криту. Тут росте близько 30 млн оливкових дерев, які споживають до 85 % прісної води острова. Застосування штучного інтелекту і хмарних обчислень дозволяє значно скоротити ці витрати. Так, відбувається постійний моніторинг стану ґрунту і розрахунок необхідної кількості води для зрошення. Це дозволяє протидіяти зміні клімату і сприяє сталому сільському господарству в регіоні.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ АГРОСЕКТОР НОРВЕГІЇ. Провідні технології тут застосовуються для поліпшення інфраструктури сільського господарства. Так, Huawei і Carrier Telia розробляють інноваційні проєкти в регіоні. Наприклад, завдяки даним про стан ґрунту і повітря, що збирають датчики в реальному часі, фермери можуть прогнозувати погоду і контролювати ефективність роботи. А модуль відстеження овець, встановлений у рамках проєкту Gjeteren, дозволяє визначати місцезнаходження тварин і дистанційно контролювати їхнє здоров’я.

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО 4.0 В БРАЗИЛІЇ. Тут Huawei і Claro Brasil сприяють розгортанню 5G. Хмарні рішення і технології на основі штучного інтелекту дозволяють підвищити точність посадки і використання добрив. Також вони допомагають відслідковувати хімічний склад ґрунту для поліпшення родючості певних культур. 5G, хмара і штучний інтелект скорочують час огляду угідь від тижня до однієї години.

«РОЗУМНА» АГРОПРОМИСЛОВІСТЬ ШВЕЙЦАРІЇ. Huawei і місцеві компанії впроваджують 5G-технології в агросекторі регіону. Наприклад, вони реалізують проєкт Innosuisse, націлений на боротьбу з бур’яном за допомогою дронів і робототехніки.

Як бачимо, для розширення масштабів агросектору необхідні інновації. Вони спрощують ведення сільського господарства і скорочують витрати. А поєднання різних технологій дозволяє автоматизувати роботу на кожному етапі – оранки, посіву і вирощування.

ПРО КОМПАНІЮ HUAWEI

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в чотирьох основних областях (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої і хмарні сервіси), ми прагнемо відкрити цифровий світ, у якому все є інтелектуальним і взаємопов’язаним, для кожної людини, оселі та організації.

Комплексний портфель продуктів, рішень і послуг Huawei є конкурентоспроможним і безпечним. Завдяки відкритій співпраці з партнерами з екосистем ми створюємо довгострокову цінність для наших клієнтів, прагнемо розширювати можливості людей, збагачувати особисте життя і сприяємо впровадженню інновацій в організаціях усіх форм і розмірів.

Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам.

Інновації Huawei спрямовані на задоволення потреб клієнтів. Компанія вкладає значні кошти у фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 197 000 співробітників у більш ніж 170 країнах і регіонах, які обслуговують більш ніж 3 мільярди людей у всьому світі.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності ХУАВЕЙ УКРАЇНА охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток.

Дізнайтеся більше на сайті: https://www.huawei.com/ua/

Читайте новини компанії в офіційних джерелах:
Huawei Ukraine: https://www.huawei.com/ua/
Huawei Consumer Ukraine: https://consumer.huawei.com/ua/
Huawei Enterprise Ukraine: https://e.huawei.com/ua/
Huawei FusionSolar Ukraine: https://solar.huawei.com/ua
Huawei Global: http://www.huawei.com

Facebook
Huawei Ukraine https://www.facebook.com/huaweiukraine
Huawei Mobile UA https://www.facebook.com/HuaweimobileUA/
Huawei Enterprise https://www.facebook.com/HuaweiEnterprise
Huawei Global https://www.facebook.com/huawei/

Telegram
Huawei UA https://t.me/Huawei_Ukraine

Twitter
https://twitter.com/huawei_ukraine
Twitter Huawei FusionSolar: https://twitter.com/HuaweiSolar
Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/huawei-fusionsolar

КОНТАКТИ:

Аліна Севастюк,
менеджер зі зв’язків з громадськістю ХУАВЕЙ УКРАЇНА
(корпоративний PR),
sevastiuk.alina@huawei.com,
+380 95 462-82-82

Олександра Терещук,
спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
ХУАВЕЙ УКРАЇНА,
tereshchuk.oleksandra@huawei.com,
+380 96 340-66-22