30 Лип 2020

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн – програмі «Насіння для майбутнього»

Категорії: Наука Освіта Новини

Huawei щороку оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього». Найкращі студенти університетів світу отримають змогу дізнатись від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого. У 2020 році компанія Huawei проводить всесвітню програму «Насіння для майбутнього» онлайн (Seeds for the Future Sky Program 2020), тому можлива участь більшої кількості студентів у порівнянні з попередніми роками.
Мета програми створення екосистеми для студентів та випускників, яких цікавлять знання та майбутня робота в сфері інформаційно-комунікаційних технологій, спілкування у спеціально створеній групі для учасників програми з різних країн світу в  https://www.linkedin.com/groups/6787709/
 
Для участі у конкурсі до 15.09.2020 (включно) потрібно надіслати комплект документів (дивіться повний перелік нижче) за email- csrukraine@huawei.com
 • Програма передбачає навчання, спілкування з лекторами та учасниками, складання іспитів на англійській мові.
 • Серед всіх, хто подав заявки на конкурс, шляхом рандомного відбору буде розіграно 30 аксесуарів для мобільних пристроїв. 
 • Учасники програми будуть додані в базу претендентів на стажування в ХУАВЕЙ УКРАЇНА з можливістю майбутнього працевлаштування в компанії.
 • Для учасників програми різних років буде організована зустріч онлайн та (або) в офісі компанії ХУАВЕЙ УКРАЇНА з метою обміну досвідом та налагодження зв’язків.
Для кого програма «Насіння для майбутнього – 2020» (Seeds for the Future Sky)
 
Цього року Huawei передбачає участь студентів (починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс) та  випускників, які отримали диплом у 2020 році технічних спеціальностей  (STEM) з високими результатами навчання. Також компанія вперше надає можливість долучитися до програми онлайн студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. 
 
Освітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у період з 19 по 23 жовтня 2020 року включно. 
 
Слідкуйте за оновленнями: 
 • Офіційний сайт програми Seeds for the Future Sky:  http://site.fphis.com/seeds/program.html 
 • Офіційний сайт ХУАВЕЙ УКРАЇНА: https://www.huawei.com/ua/news/ua/2020/20200703
Передбачено отримання сертифікату (електронний варіант) лише за умови відвідання обов’язкових та додаткових курсів, участі у церемонії відкриття, обговорення з представниками бізнесу про нові технології та участь у офіційній церемонії завершення програми.
 
Сертифікати учасників
 
Передбачено отримання сертифіката (електронний варіант) тільки за умови відвідування обов’язкових і додаткових курсів, участі в церемонії відкриття, обговорення з представниками бізнесу нових технологій і участі в офіційній церемонії завершення програми.
 
Унікальність програми «Насіння для майбутнього»
 
1. Знайомство з Huawei
 
Учасники ознайомляться з продуктами та послугами Huawei за допомогою віртуальних турів та презентацій, а також поспілкуються зі співробітниками компанії.
 
2. Курси онлайн на платформі iLearning
 
На учасників чекають комплексні серії онлайн-курсів, лекції експертів Huawei та запрошених спікерів. Теми охоплюють новітні технології, лідерство та галузеві тенденції. 
 
3. Мандрівка у світ технологій 
 
Організатори вже підготували захопливі віртуальні візити до провідних високотехнологічних компаній, під час яких переможці конкурсу дізнаються про розвиток технологій Китаю та краще зрозуміють екосистему сучасних технологій. 
 
4. Знайомство із китайською культурою 
 
Студенти  візьмуть участь у спеціалізованих віртуальних турах по всесвітньо відомих історичних пам’ятках Китаю (Великий китайський мур, Заборонене місто) і відкриють для себе китайську культуру, звичаї та традиції.
 
«ХУАВЕЙ УКРАЇНА прагне забезпечити рівний доступ до цифрових технологій та ділитись досвідом і знаннями провідних спеціалістів з талановитою молоддю. Завдяки міжнародній навчальній програмі «Насіння для майбутнього» студенти ознайомляться із тенденціями розвитку цифрових технологій та зрозуміти, які знання та навички допоможуть їм побудувати успішну кар’єру в інформаційно-комунікаційній галузі», – зазначив Ма Ці, директор ХУАВЕЙ УКРАЇНА. 
 
Тематика курсів програми «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future Sky Program 2020)
 
Детальну онлайн-програму «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future Sky Program 2020) прочитайте за посиланням. 
 
1. Основний навчальний план (обов’язкові курси для всіх студентів):  
 
1.1. Huawei: Знайомство з компанією, віртуальна екскурсія по виставковому залу Galileo, Songshan і флагманському магазину Nanshan ( 2 години).
 
1.2. Технології. 
 
1.2.1. Мережа 5G: Підключіть світ, підключіться до майбутнього (1 год), 
 
1.2.2. Передові технології та тенденції у сфері хмарних обчислень (1 год). 
 
1.2.3. Штучний інтелект: створення інтелектуального світу майбутнього (1 год).
 
2. Додаткові курси за вибором: студенти обирають курси, що відповідають їхнім інтересам (1 год). 2.1. Основи кібербезпеки: досвід експертів (0,5 год). 
 
2.2. Електронна комерція (0,5 год).
 
2.3. Цифрова економіка (1 год).
 
2.4. Галузеві тенденції (1 год).
 
2.5. Лідерство: 
 
2.5.1. Лідерські навички (1 год).
 
2.5.2. Управління та міжкультурна комунікація  (1 год).
 
3. Культура Китаю: студенти мають доступ до контенту у будь-який час.  
 
3.1. Обговорення нових технологій з представниками бізнесу.
 
3.2. Курси китайської мови (гнучкий графік навчання онлайн).
 
Усі учасники обов’язково мають пройти навчання онлайн (обов’язкові та додаткові тематичні курси). 
 
Критерії відбору учасників
 • У конкурсному відборі програми «Насіння для майбутнього» у 2020 році (Seeds for the Future Sky Program 2020) можуть взяти участь:
 • Студенти, починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс), випускники, які отримали диплом у 2020 році.  
 • Cпеціалізація: а) Особи, які навчаються або завершили навчання у 2020 році за спеціальностями STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics), особливо телекомунікації, радіофізика, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека, енергетика (теплоенергетика, сонячна енергетика); b) Студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
 • Високі результати у навчанні (83-100 балів за профільними предметами).
 • Знання англійської мови Intermediate та вище. 
 • Активна життєва позиція, відкритість, комунікабельність, лідерські якості.
 • Досвід роботи у проектах та участь у конкурсах за фахом. 
 • Зацікавленість у майбутньому працевлаштуванні у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
Документи для подання заявки на конкурс
Для участі у конкурсі до 15.09.2020 (включно) кандидати мають надіслати на електронну адресу csrukraine@huawei.com наступні документи:
 1. Мотиваційний лист українською (не більше 1-2 сторінок) (Як я використаю у майбутньому знання та навички, отримані під час програми “Насіння для майбутнього”?) 
 2. Заява українською (назва навчального закладу, інститут, факультет, відділення, спеціальність, спеціалізація, освітньо-кваліфікаційний рівень, середній бал за 2019-2020 навчальний рік, участь в олімпіадах, конкурсах, конференціях, хакатонах, здобутки у науковій роботі (теми тез, публікацій), наявність патентних розробок тощо)  ЗАВАНТАЖИТИ
 3. Для студентів – витяг із залікової книжки з середнім балом, завіренний деканатом. Для випускників – скан копія диплому та додатку до диплому із зазначенням середнього балу. 
 4. Рекомендаційний лист з університету для участі у програмі “Насіння для майбутнього” (бажано).
 5. З тими, хто відповідає цим критеріям, буде проведено індивідуальна онлайн-співбесіда українською та англійською мовами. 
Контактна особа з університетами щодо участі у конкурсному відборі Аліна Севастюк: sevastiuk.alina@huawei.com, +380 95 462 82 82.
 
Історія програми в Україні 
 
Проект «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) компанія Huawei реалізує з 2008 року. За цей період в ньому взяли участь понад 3600 студентів із 108 країн. Для Європи проект стартував у 2011 році, для України – у 2016 році, та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.
 
Перші 10 старшокурсників Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і Національного університету «Києво-Могилянська академія» були відібрані із 30 кандидатів і відвідали КНР у рамках «Насіння для майбутнього» у листопаді 2016 року. Студенти побували в дослідницькому центрі Huawei в м.Шеньчжень (Китай), ознайомилися з тенденціями розробок Інтернет-додатків для мобільних пристроїв, мережевими і хмарними технологіями, стандартами зв’язку 4-го покоління, інтелектуальними мережами. Візит включав ознайомлення зкультурою та історію розвитку Китаю.
 
У 2017 році участь у кваліфікаційному турі взяли вже 38 вищих учбових закладів України, в яких вивчають телекомунікації, у фінальну частину потрапили 12. Пройшли відбір представники 9 університетів: Державний університет телекомунікацій, Донецький національний технічний університет, Запорізький національний технічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний гірничий університет, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національний університет “Львівська політехніка”, Одеська національна академія зв’язку імені О.С.Попова, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.
 
У 2018 році до них приєдналися Національний авіаційний університет, Український державний університет залізничного транспорту (Харків), Запорізька державна інженерна академія та Національний аерокосмічний університеті ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» (Харків). Загалом у відборі з 22 червня по 22 вересня 2018 року взяли участь 55 старшокурсників 39 вищих навчальних закладів.
 
За три роки впровадження проекту у КНР побували 30 студентів, 14 ВУЗів із 8 міст України.
 
«Цифровий світ змінюється дуже швидко. Майже кожні 10 років з’являється новий стандарт зв’язку. Сьогодні ми вже входимо в еру 5G. Huawei – активний гравець на цьому інноваційному ринку. Наша місія – забезпечити доступ до цифрових технологій для кожної людини, будинку та організації для створення взаємопов‘язаного та інтелектуального світу. Тому ми зацікавлені у популяризації ІКТ-спеціальностей та підтримці талантів у цій сфері. За різними програмами за останні 6 років компанія Huawei допомогла підготувати майже 500 молодих фахівців для телекомунікацій в Україні. За три роки програми «Насіння для майбутнього» 30 студентів змогли на власні очі побачити обладнання та технології зв’язку, які Україна починає активно впроваджувати. Зараз молоді фахівці мають всі можливості застосувати здобуті навички на практиці на батьківщині для впровадження нових технологій для українців», – зазначив Ма Ці, директор Huawei Ukraine.