Холдинг із 20-літньою історією в топ-15* найбільших виробників м’яса птиці у світі

МХП понад 20 років впевнено зростає та змінюється у відповідь викликам часу. Почавши свою історію з одного провідного зерноторгового підприємства, сьогодні компанія об’єднує комплекс потужностей в Україні та за її межами за напрямами: рослинництво, вирощування птиці й виробництво м’яса курчат-бройлерів, м’ясне тваринництво та виробництво «зеленої» енергії.

МХП тримає курс у напряму амбітної цілі – стати транснаціональною компанією, яка забезпечуватиме власною високоякісною продукцією цілий світ.

Бренди компанії відомі під різними іменами в більше, ніж у 80 країнах світу: «Наша Ряба», Qualiko, Ukrainian Chicken, Sultanah, Assilah, «Секрети Шефа», Kurator, «Легко!», «Бащинський».

За підсумками 2020 року загальний об’єм виробленого м’яса склав понад 700 тис. тонн, а продуктові категорії, за якими холдинг реалізовує продукцію бездоганної якості, це: м’ясо птиці, м’ясо-ковбасні вироби, заморожені, готові до вживання м’ясні страви та продукція категорії «ready to eat». Відмінна якість підтверджена міжнародними сертифікатами FSSC 22000, ISO 22000 та BRC Food.

«МХП продовжує шлях трансформації. Запровадження інновацій – це частина нашої ДНК, аби кожного дня ставати кращою версією себе. Сьогодні ми масштабуємо зміни на всі бізнес-процеси в компанії»
Юрій КОСЮК, CEO МХП

У 2020 році в МХП сфокусувалися на формуванні та підтримці культури здорового та доступного харчування, як частині загальної стратегії трансформації холдингу із сировинної – в кулінарну компанію. Під егідою компанії в 2021 році було відкрито унікальний для Східної Європи кулінарний центр із сенсорною лабораторією. Інноваційний простір надає можливість для експериментів для усієї категорії HoReCa. На локації для цього облаштовані п’ять демонстраційних кухонь, технологічний цех, сенсорна лабораторія та кухня-студія для професійних зйомок та прямих трансляцій.

Сучасний МХП – це екосистема продуктів, сервісів і бізнесів для поліпшення життя людей.

Компанія відповідально ставиться до своїх клієнтів, співробітників, партнерів та до довкілля. МХП однією з перших компаній в Україні побудувала біогазові станції, одна з яких – «Біогаз Ладижин» – у переліку найбільших біогазових установок в Європі. Це дозволило не тільки ефективно управляти частиною органічних відходів, але й переходити частково на власні джерела енергії. Як один з найбільших аграрних холдингів країни МХП розуміє силу впливу людської діяльності на навколишнє середовище. Виробництво пов’язане із цілим комплексом технологій, та усі вони впроваджуються з урахуванням політики «від поля до виделки». Чітка система норм для контролю виробничого процесу на кожній ланці забезпечує високу якість продукції та дозволяє втілювати важливу ціль – шлях до кліматичної нейтральності бізнесу.

Україна відома всьому світу як родюча країна, стратегічний напрям розвитку держави – бути активним учасником торгових відносин, важливим елементом світової системи продовольчої безпеки, і це насамперед стосується аграрного сектору. У цьому розрізі МХП, холдинг із 100%-вим українським корінням, вже сьогодні репрезентує вдале втілення цієї стратегії.

Наша мета: постачати якісну, доступну «екологічно дружню» їжу в максимальну кількість регіонів світу.