Фоменко С., віце-президент авіакомпанії МАУ з комерції

Авіакомпанія МАУ вітає часопис «Україна – Китай» з 20-річчям!

Цього року часопис «Україна – Китай» святкує своє 20-річчя. Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» щиро вітає свого давнього партнера з цим чудовим ювілеєм! 

Журнал, заснований 1999 року, видають Українська асоціація китаєзнавців і Група компаній “Ти і право” за підтримки Посольства КНР в Україні та Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України. Видання регулярно публікує цікаві, змістовні матеріали про різноманітні аспекти співпраці між Китаєм та Україною в культурній царині, комерційній, туристичній галузях, у сферах політики й економіки, друкує історичні нариси та розповіді про сучасні події з життя обох країн. Минулого року партнером журналу “Україна – Китай” стала щоденна китайська газета «Global Times» (环球时报), яка спеціалізується на висвітленні міжнародних подій. 

В одному з матеріалів, опублікованих у числі № 1 (15) 2019 часопису «Україна – Китай», зазначається, що відносини між Україною і КНР у галузі туризму «перебувають у стані стабільного та прогнозованого розвитку, туристичні потоки між нашими державами зростають». Нам в авіакомпанії МАУ приємно, що ми долучились до цього процесу, відкривши навесні 2015-го пряме регулярне авіасполучення між Києвом і Пекіном. А 4 червня цього року, на додаток до щоденних рейсів до столиці КНР, наша авіакомпанія відновила прямі щотижневі польоти до міста Санья, розташованого на мальовничому острові Хайнань. У партнерстві з авіакомпанією China Southern ми пропонуємо рейси через Пекін до низки міст Китаю – Урумчі, Харбін, Гуйлінь, Ухань, а також до південнокорейського Сеула.  До слова, МАУ першою серед авіакомпаній Східної Європи та Близького Сходу відкрила власний магазин з продажу авіаквитків у китайській мережі Faizhu Travel Network що входить до Alibaba Group.

Для подорожей до або з Китаю кожен може обрати для себе тариф, який найбільше відповідає його потребам: базовий Economy Lite, бестселер Economy Standard, Economy Premium «все включено», а в Бізнес-класі – супер комфортний Business Saver чи 100% гнучкий і всеосяжний Business Flex, що їх вже встигли вподобати наші бізнес-пасажири.

На збільшення числа поїздок між країнами, безумовно, вплине той факт, що, за підсумками першого кварталу 2019-го року, Китай вперше став головним торговим партнером України. Згідно з даними Державної служби статистики, товарообіг склав $2,643 млрд, а це 10,2% від загального обсягу!

Від імені авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» сердечно дякую співробітниками редакції та видавцям часопису «Україна – Китай» за 20 років самовідданої праці, що активно сприяє зміцненню українсько-китайських відносин.  Бажаю і колективу журналу, і його читачам наснаги, міцного здоров’я, успіхів та натхнення!

祝愿贵刊生机勃勃创佳绩!

Сергій Фоменко 
Віце-президент авіакомпанії МАУ з комерції