Джамалов Т., генеральний директор Lenovo в Україні

Якби вас попросили обрати, де знаходитись – у потязі, що рухається 150 тис км/с чи на платформі вокзалу, – що б ви вирішили? Великі швидкості лякають, на них дуже легко зіштовхнутись із чимось руйнівним. Але ризик залишитись на платформі та проґавити все – лякає не менше.

Компанія Lenovo почала свою подорож з 11 осіб, які 1984 року вирішили, що позиція на платформі їх не влаштовує і краще очолити потяг, що рухається з шаленою швидкістю до інноваційного майбутнього. Починаючи з плати, яка пристосовувала комп’ютери IBM до складних китайських ієрогліфів, через перші ноутбуки ThinkPad на борту Міжнародної космічної станції, історія бренду – це шлях інновацій, які рухають галузь вперед. Сьогодні компанія Lenovo — це технологічний гігант із центрами розробки в Японії, США, Німеччині та Китаї і представництвами в 160 країнах світу. 

Так, мета виправдала швидкість. І виправдовує досі. Доки інженери компанії тестують ноутбуки за жорсткими стандартами Міністерства оборони США, вчені обирають Lenovo, коли вирушають вивчати льодовики і пустелі. За допомогою інноваційних рішень Lenovo будують обчислювальні комплекси нового покоління в Європі та світі, реконструюють події зіткнення частинок високих енергій із експерименту ATLAS на Великому адронному колайдері. Здається, «потяг» Lenovo навіть перевищив швидкість 150 тис км/с. У цій ситуації найкраще, що могло статись – це відчуття того, що є компанії та проекти, які розділяють цю любов до швидкості з нами. Серед таких однодумців – журнал “Україна-Китай”, і ми раді привітати його з 20-річчям! Двадцять років рухатись у ногу з найкращими інноваційними компаніями і розповідати про успіхи співпраці між двома такими різними країнами – надзвичайно достойна місія.

Ейнштейн відкрив, що якщо ви стоїте на платформі та дивитесь на рух такого потяга (а це половина від швидкості світла!), він виглядатиме деформованим та коротшим від його звичайної довжини. Але якщо ви знаходитесь всередині нього – все для вас виглядатиме статичним і ви не відчуватимете змін. У силах кожного обрати свій шлях! Ми підтримуємо тих, хто обирає ризик, швидкість та розвиток шляхом інновацій. Щоб цей шлях став успішнішим разом із іншими відомими компаніями, Lenovo долучилась до створення Китайської Торгової Асоціації у 2015 році. І сьогодні  офіційний партнер КТА журнал “Україна-Китай” святкує вже свій 20-ий День народження! Ми щиро вітаємо вас і бажаємо стрімкого розвитку, який би не поступався швидкості світла.

Тарас Джамалов, 
генеральний директор Lenovo в Україні