Ду Вей, Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні. Вітання з нагоди двадцятиліття часопису «Україна-Китай»

З нагоди двадцятиліття часопису «Україна-Китай», маю честь від імені Посольства Китайської Народної Республіки в Україні та мене особисто висловити щирі вітання журналу «Україна-Китай» та Українській асоціації китаєзнавців, а також глибоку повагу доброму другу китайського народу – Президенту Асоціації панові Кіктенку Віктору Олексійовичу, усьому колективу Асоціації та спеціалістам та вченим, які присвятили себе китаєзнавчим дослідженням.

Впродовж двадцяти років часопис «Україна-Китай» послідовно та об’єктивно зображує сучасний розвиток Китаю, широко представляє китайські традиції та звичаї, активно сприяє дружнім обмінам між Китаєм та Україною, ставши важливим вікном ознайомлення та пізнання Китаю усіма суспільними колами України.

Китай та Україна – стратегічні партнери, що мають міцну традиційну дружбу, широкі спільні інтереси та значні перспективи співробітництва. Сподіваюсь, що журнал продовжуватиме реалізовувати свої переваги – це дотримання реалій, широкий кругозір і особливий погляд, та зробить ще більший внесок у розквіт українського китаєзнавства, сприяння дружньому співробітництву, культурним обмінам та взаємному навчанню між Китаєм та Україною.

Бажаю часопису подальших успіхів!

Надзвичайний та Повноважний Посол 
Китайської Народної Республіки в Україні 
ДУ ВЕЙ 
червень 2019 року