Дьомін О. О., Надзвичайний та Повноважний Посол України в КНР

Шановні журналісти та колеги!

За двадцять років із 27, що сплинули з часу встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою, журнал «Україна-Китай» відбувся як помітне явище у висвітленні та аналізі найважливіших подій українсько-китайського партнерства.

Ваше видання завжди з високою відповідальністю та вимогою до себе якісно та професіонально доводило до вимогливих читачів найактуальнішу інформацію. І з часом воно стало яскравим та глибоким гуманітарним інструментом аналізу двосторонніх відносин.

Журнал змінювався згідно з вимогами до сучасних ЗМІ, перейшовши, в тому числі, й на цифровий формат, та ставши тепер доступнішим до широкого загалу читачів. За цей час збільшилось і розмаїтилось коло авторів, серед яких з’явилось багато молодих вчених, аналітиків, країнознавців, економістів, істориків та й просто дослідників. Теперішній журнал «Україна-Китай» перетворився на майданчик для відкриття нових імен на аналітичному полі українсько-китайських багатогалузевих відносин, став місцем удосконалення та поглиблення знань про Китай та його зв’язки з Україною.

Такі теми як «українці в Китаї», «історичні передумови будівництва нового Шовкового шляху», «Україна у розбудові відносин Китай-Європа» вперше були аналітично розглянуті та викладені на шпальтах вашого видання.

Сподіваюсь, що унікальні якості вашого видання у майбутньому допоможуть йому стати справжнім каталізатором спілкування українських китаєзнавців та китайських україністів.

Хочу побажати редакції журналу «Україна-Китай» та його колективу творчої вдачі, результативних пошуків та зростаючого інтересу читачів. Не зупиняйтеся на досягнутому – ваш журнал має стати навігатором у подальшій розбудові українсько-китайських відносин, особливо для тих, хто приймає рішення. 

Олег Дьомін 
Надзвичайний та повноважний Посол України в КНР