Чижиков Г., президент ТПП України

Шановні друзі!

Від імені Торгово-промислової палати України вітаю усіх із 20-річчям із дня народження видання «Україна-Китай».

Україна і Китай сприймають один одного як стратегічних економічних партнерів. Впевнений, що ініціативи з боку Китаю допоможуть нам у модернізації нашої інфраструктури і багатьох секторів економіки, залученні інвестицій і нових технологій.

Торгово-промислова палата України надає великого значення інструментам конкретної підтримки ділових контактів бізнесменів двох країн, просуванню українського експорту на практично безмежний китайський ринок.  Два роки поспіль за участю Торгово-промислової палати України вже проведено понад 20 спільних заходів в Україні та Китаї, серед яких – бізнес-форуми, виставки, презентації тощо. Наприкінці минулого року Торгово-промислова палата України стала членом Міжнародної торгової палати Шовкового шляху (SRCIC). У нас працюють представництва в Шанхаї і Гонконзі, найближчим часом відкриємо  торгове представництво ТПП України в Пекіні. Ми співпрацюємо з Китайською торговою асоціацією  з метою ефективного захисту інтересів китайських інвесторів на території України.

Мені дуже приємно, що цей рік став проривом для наших підприємців, які вийшли на китайський ринок із якісною українською продукцією – продуктами харчування та новітніми технологіями.  Переконаний, бізнес-спільнота може ділом підтримати ті перетворення, що відбуваються сьогодні в державі, а  Торгово-промислова палата України допоможе.  Ми зобов’язані разом рухатися вперед, бути на світовому ринку конкурентоспроможними, стати впливовою сучасною державою, а головне – повинні спільними зусиллями робити життя економічно благополучним, достаток – вагомим, а умови роботи– стабільними і передбачуваними.

Геннадій Чижиков, 
президент ТПП України