Андрусів В., виконавчий директор Українського інституту майбутнього

Шановні журналісти та колеги,

Український інститут майбутнього щиро вітає вас з двадцятиліттям від дня виходу з друку першого номера журналу «Україна-Китай».

Започаткований ще у 1999 році, у 50-ту річницю створення Китайської Народної Республіки, сьогодні часопис «Україна – Китай» – єдиний журнал на теренах нашої держави, в якому всебічно висвітлено актуальні питання історичного, політичного, соціально-економічного та культурного розвитку Китаю, а також стан та перспективи українсько-китайських відносин.

За 20 років на сторінках журналу «Україна-Китай» друкували статті та матеріали перші особи держав, посли та представники Посольства КНР в Україні, члени законодавчої та виконавчої влади, науковці, дослідники, підприємці. Завдяки журналові ми можем спостерігати еволюцію дипломатичних, економічних, гуманітарних та культурних українсько-китайських відносин.

Я переконаний, що вивчення досвіду Китаю є особливо важливим для розуміння глобальних процесів та місця України в них. Висловлюю щиру вдячність вам за те, що впродовж багатьох років ви докладали зусиль для відкриття китайської культури для українців на сторінках свого журналу.

Цього року Українська асоціація китаєзнавців та Український інститут майбутнього започаткували клуб журналу «Україна – Китай». Ми раді приєднатися до великої родини китаєзнавців в Україні та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Бажаємо дальших успіхів та розширення аудиторії журналу «Україна – Китай».

З повагою,

Виконавчий директор Українського інституту майбутнього, 
кандидат політичних наук Віктор Андрусів