46 Parallel Wine Group

Компанія 46 Parallel Wine Group – це українська сімейна компанія, створена Анною та Тарасом Горкунами та презентована на початку 2020 року. Компанія виробляє українські вина європейської якості. Наша місія – стати візитною карткою України у світовому виноробстві. Ми прагнемо довести, що унікальний клімат та теруарні особливості 46-ї паралелі України також дозволяють створювати вина найвищої якості. Не випадково на цій же 46-й паралелі також розташовані найкращі виноробні Бургундії та Бордо. Слоган компанії – «Proudly Ukrainian»! Ми пишаємося якістю і походженням свого продукту й впевнені, що зможемо закохати весь світ в українські вина.

Вина компанії створені виключно з українського винограду, який народжується на 46-й паралелі – у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. До складу компанії увійшли два бренди: 46 Parallel – https://46parallel.wine/premium-wine та Apostrophe – https://46parallel.wine/emotional-wine. Під брендом 46 Parallel об’єднані преміальні авторські вина – Grand Admiral та El Capitan.

За півтора року існування 46 Parallel Wine Group виборола майже 50 нагород на вітчизняних та міжнародних дегустаційних конкурсах та вийшла на чотири континенти. Експортні ринки компанії на сьогодні – Канада, Нігерія, Велика Британія.

Компанія 46 Parallel Wine Group уособлює сучасну та прогресивну компанію. Ми маємо активні сторінки у Facebook (https://www.facebook.com/46parallel та Instagram (https://www.instagram.com/46parallel/. Ці сторінки працюють як комунікаційні платформи для бренду та майданчики для прямих продажів продуктів.

Компанія 46 Parallel Wine Group є організатором та генеральним партнером WineHub – першого в Україні форуму для тих, хто займається, живе та цікавиться виноробством. На підтримку WineHub запущено і YouTube-канал «WineHub з Анною Горкун» про потенціал України у винній галузі, про секрети побудови бізнесу в Україні.

https://www.youtube.com/channel/UChYQciP8NwP5XqAGBmOL84g

Анна Горкун – CEO та власниця компанії 46 Parallel Wine Group:

ВИНО Є ОДНІЄЮ З ПЕРСПЕКТИВНИХ КАТЕГОРІЙ ТОВАРІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЕКСПОРТНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ! ЦЕ ПІДТВЕРДЖУЄТЬСЯ ДОСВІДОМ НАШОЇ МОЛОДОЇ КОМПАНІЇ.

За півтора року існування компанія 46 Parallel Wine Group завоювала високу оцінку світових експертів – від Японії до винного консультанта королеви Великобританії Jancis Robinson, прославивши Україну на чотирьох континентах і отримавши близько 50 медалей, у тому числі на міжнародних конкурсах.

Показово, що першими покупцями наших вин стали не українські споживачі, а саме поціновувачі вина Африки та Китаю.

Ми щиро віримо, що українськими винами можна и необхідно пишатися, цю філософію підкреслює слоган нашої компанії – «Proudly Ukrainian!» Ми виробляємо вина виключно з українського винограду, прагнемо розвивати культуру споживання вітчизняних вин та робимо все, аби популяризувати бренд «українське вино» на міжнародній арені! Наша амбітна мета: зробити наше вино візитною карткою України на виноробній мапі світу, і переконані, що вона зовсім скоро стане реальністю! Для цього потрібна консолідація всіх гравців ринку та державна підтримка у формуванні позитивного реноме українського виноробства на зовнішніх ринках. Якби вітчизняні компанії мали потужний ресурс та можливість представляти себе на експортних виставках, вони змогли б не тільки розширити свій ринок збуту новими експортними ринками, а й за рахунок особистого іміджу, як відповідальних експортерів, підняти престиж українського виноробства як всередині країни, так і далеко за її межами.