Вей Сін, президент Китайської торгової асоціації, директор China National Complete Engineering Corporation

У 2019 році ми урочисто святкуватимемо 70-у річницю утворення Китайської Народної Республіки.

70 років торування шляху крізь перепони та труднощі, 70 років просування вперед крізь бурі та грози – Батьківщина піднялась та розквітла. Країна – прекрасна, її гори та ріки не старішають із часом; роки – непересічні, а вітчизна – незмінно молода. Бажаю Батьківщині вічного процвітання та могутності.

У процесі побудови держави за сім десятирічь було досягнуто блискучих успіхів, China National Complete Engineering Corporation зі свого боку теж демонструє значні здобутки за останні 30 років. Зараз наша компанія – це комплексне, велике міжнародне торговельно-промислове підприємство, профільним напрямком діяльності якого є виконання підрядних робіт у трьох чималих сегментах, а саме: розбудові інфраструктури в Китаї та за його межами, комплексному розвитку аграрної промисловості і екологічно безпечних енергетичних ресурсів, експортно-імпортній діяльності та торгівля відповідною продукцією. Бізнес-інтереси компанії охоплюють такі галузі: інфраструктура, машинобудування, агропромисловість, нафтохімія, транспорт, енергоресурси, електроенергія, захист довкілля, військово-промисловий комплекс. CCEC володіє достатньо великими можливостями у царині оснащення інженерних об’єктів, має високий рівень впізнаваності, у різні часи завершила сотні проєктів із комплектування великих та масштабних інженерно-будівельних об’єктів як у Китаї, так і за кордоном. Окрім цього, компанія надала послуги з організації, облаштування, технічної підтримки у процесі спорудження й реконструкції майже тисячі ключових інфраструктурних проєктів, накопичивши багатий досвід і великі підприємницькі ресурси.

Сини і дочки Батьківщини сповнені бойового духу; політика реформ та відкритості віддала усі свої сили справі процвітання держави. Голова КНР Сі Цзіньпін неодноразово наголошував: «Ми не зупинимося на шляху проведення реформ, «двері» відкритості Китаю прочинятимуться все ширше і ширше». Нині вже майже 170 країн та міжнародних організацій підписали угоди про співпрацю у межах ініціативи «Один пояс, один шлях». КНР демонструє, що, проводячи політику реформ та відкритості, вона не втрачає рішучості. Відкритий і реформований Китай дозволить світові мати ще більше життєвих сил та можливостей. CCEC реалізує державну стратегію «виходу на нові ринки», задля просування розвитку використовує тактику: «досягнувши успіху на одному етапі роботи – розповсюдити його на всі інші». Компанія зосередила зусилля на розробці інженерних комплексів генерального підряду на ринках Азії, Європи й Африки, блискавично завершивши низку важливих проєктів, а згодом підписала угоди з Росією, Україною та іншими європейськими державами щодо проєктування об’єктів агрокомплексу та генерального підряду масштабного будівництва. Загальна сума проєктів, які зараз виконуються, перевищує 30 млрд доларів США. Шляхом тривалого примноження наша компанія налаштувала стабільні бізнес-канали з місцевими урядами й установами у різних країнах та регіонах, а, орієнтуючись на Анголу і Замбію як головні ринки Африки, Росію й Україну як основні країни СНД, міцно закріпилася на ринку із позитивним бренд-іміджем. Розгортання нових напрямків діяльності у новому столітті обумовлене блискучими перспективами.

Упродовж кількох років невпинних зусиль CCEC встановила ефективні відносини та обміни у сфері торгівлі і бізнесу з іноземними державними та значними приватними корпораціями, успішно розробляє комплексні агропромислові проєкти. Йдеться, зокрема, про модернізацію портових терміналів, реконструкцію та удосконалення можливостей зберігати та транспортувати зерно, імпорт та експорт великогабаритної сільськогосподарської техніки, включаючи торгівлю зерном та закупівлю агрохімічних препаратів і насіння, модернізацію науково-технічних парків глибокої переробки агропродукції. За державної підтримки та завдяки продуктивній співдії з партнерами агропромислові проєкти невпинно виконуються.

НАША КОМПАНІЯ, повною мірою користуючись преференціями державної аграрної політики та чинними міжнародними й ринковими перевагами, будує об’єкти глибокої переробки, логістики і зберігання продовольчої продукції, пресу олії в Китаї та за його межами. Крім того, ССЕС сприяє імпортній торгівлі соєю, соняшниковою олією й іншими с/г продуктами, водночас забезпечуючи перевезення та постачання аграрної продукції в Китаї; надає усебічну підтримку на різних етапах виробництва, придбання, переробки, обігу, зберігання та збуту. На шляху в майбутнє, попри швидкі зміни, удари й невдачі, CCEC і надалі цінуватиме кожну хвилину, безупинно, впевненим поступом просуваючи вперед зовнішню торгівлю. Трансформується спосіб мислення, оновлюється наука та техніка – нами рухають зосереджені в одному моменті зміни. Ми, як і раніше, перебуваємо на етапі можливостей для розвитку. Опираючись на вічні ідеали, ми ухвалюємо рішення, котрі відповідають періоду стратегічних можливостей, що беруть початок із нашої рішучості та впевненості у дотриманні реформ і відкритості, а також із нестримних прагнень компанії до спільного процвітання й розвитку кожної людини та суспільства загалом.

CCEC займається активним пошуком проєктів показово-зразкових парків, що має на меті сприяти китайсько-українському співробітництву на ниві сільського господарства, старанно створює цільний виробничий ланцюг, який сприятиме торгівлі, спільній реалізації інженерних ідей, можливості покладатися один на одного. Наша компанія планує використовувати регіональні та ресурсні переваги України, вкладати кошти та збудувати тут показово-зразковий парк китайсько-українського співробітництва в агросфері, котрий завдяки залученню партнерів, управлінню проєктом, фінансуванню та інвестуванню забезпечить комплексний ефект, засвідчить роль «аванпосту» китайської агропромисловості в Європі та водночас стане вигідним доповненням і опорою для багатьох китайсько-українських агропромислових проєктів. CCEC має намір звести на заході України виробничу лінію з глибокої переробки кукурудзи, після запуску якої невеликий відсоток продукції продаватиметься на місцевому ринку, а більша її частина експортуватиметься в інші країни Європи.

НАША КОМПАНІЯ ніколи не зупинялась у розвитку, завжди активно займалася пошуком нових перспектив. Протягом десяти років роботи в Україні CCEC доклала багато зусиль задля розбудови економіки цієї країни. Компанія підтримує дружні стосунки з усіма партнерами. Цілком заслужено про ССЕС говорять, що вона проклала міст для китайсько-українського економічного співробітництва.

Ми й надалі налаштовані спільно з українськими колегами розробляти плани щодо розвитку торгівлі, пліч-о-пліч йти шляхом процвітання.