Поляченко Р., представник Honghua International

Ми, ТОВ «Хунхуа Інтернешнл Україна», хочемо офіційно привітати вас із нагоди сімдесятиріччя Китайської Народної Республіки! Незважаючи на досить молодий вік, КНР спромоглася за цей період стати однією з найбільш передових країн, лідируючи в багатьох галузях світової економіки.

Розвиток республіки впродовж своєї незалежності був і залишається дуже стрімким. Цьому сприяла ефективна політика держави, працьовитість китайської нації та великий приплив іноземних інвестицій. Той факт, що КНР стала більш відкритою для міжнародної торгівлі, позитивно вплинув на її теперішнє становище. Створивши розгалужену та працездатну мережу ділових партнерів серед інтернаціонального співтовариства та вкладаючи в економіку інших держав, КНР покращила власний добробут, добробут держав-партнерів і забезпечила собі можливість подальшого швидкого зростання. Саме тому такі організації, як Китайська Торгова Асоціація, що сприяють розвитку співробітництва між КНР та іншими країнами, є важливим каталізатором економічного зростання і КНР, і її ділових партнерів. Зі свого боку, наша компанія, яка займається постачанням обладнання для нафто-, газовидобування та яка є дочірнім підприємством великого державного холдингу China Aerospace Science & Industry Corporation Limited, також бере активну участь у розширенні кола іноземних ділових партнерів Китаю у відповідній галузі й робить свій внесок в економічний розвиток КНР та України, на території якої вона веде свою основну діяльність.

Наша компанія сподівається на подальше процвітання Китайської Народної Республіки в економічній, політичній, соціальній сферах та на ще більш ефективне співробітництво КНР з іншими державами!