26 Тра 2020

Пам’яті посла Ду Вея

Категорії: Новини

17 травня 2020 року зупинилося серце великого друга України, видатного кадрового дипломата та чудової і щирої людини – Надзвичайного та Повноважного Посла КНР пана Ду Вея.

Українська асоціація китаєзнавців з відчуттям втрати та жалоби висловлює щирі та глибокі співчуття рідним, близьким і колегам посла Ду Вея.

Назавжди в історії українсько-китайських відносин залишиться дипломатична робота пана Ду Вея в Україні як дев’ятого Надзвичайного і Повноважного Посла КНР протягом 2016-2019 років. Завдяки його зусиллям відбулося посилення дружби та поглиблення стратегічного партнерства між нашими країнами. За словами посла Ду Вея, Україна та Китай – це «стратегічні партнери з тривалою історією», які мають «міцну традиційну дружбу, широкі спільні інтереси та значні перспективи співробітництва».

Українці пам’ятатимуть наполегливу працю та безцінний внесок посла Ду Вея у розвиток українсько-китайського культурного та наукового обміну. За сприянням Посольства КНР в Україні стало регулярним видання журналу «Україна-Китай», який за словами посла Ду Вея: «послідовно та об’єктивно зображує сучасний розвиток Китаю, широко представляє китайські традиції та звичаї, активно сприяє дружнім обмінам між Китаєм та Україною, ставши важливим вікном ознайомлення та пізнання Китаю усіма суспільними колами України».

Посол Ду Вей був справжнім другом Української асоціації китаєзнавців, пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях!

Правління Української асоціації китаєзнавців

Далі наводимо найбільш важливі інтерв’ю, статті та коментарі посла Ду Вея, присвячені розвитку стратегічного партнерства України та КНР:

2016

Інтерв’ю Посла КНР Ду Вея журналу «Борисфен Інтел»

2017

Ду Вей, Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні. Злиття дружби Дніпра та Янцзи

Промова Посла КНР в Україні пана Ду Вея на церемонії відкриття Тижня китайсько-українського культурного обміну «Один пояс, один шлях»

Надзвичайний та Повноважний посол КНР в Україні Ду Вей відповідає на запитання журналістів

Надзвичайний та повноважний посол КНР в Україні Ду Вей був запрошений відвідати Житомирську область

Виступ Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вея на Прийомі з нагоди 68-ї річниці утворення КНР

Посол КНР в Україні Ду Вей: «Поїзд “Китай” їде по шляху соціалізму до нової станції»

Ду Вей, Посол КНР в Україні: «Реформи – це потрясіння, і без солідарності в суспільстві проводити їх важко»

2018

Посол КНР в УКРАЇНІ пан ДУ ВЕЙ відвідав гала-концерт китайських студентів, приурочений до СВЯТА ВЕСНИ-2018

Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні пан Ду Вей в Україні взяв участь у прес-конференції щодо результатів третьої Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР

2019

Привітання Надзвичайного та Повноважного Посла КНР в Україні пана Ду Вея зі Святом Весни

Вітальне слово для журналу «УКРАЇНА–КИТАЙ» Надзвичайного та Повноважного Посла КНР в Україні пана Ду Вея

Ду Вей: «Упевнений, що потенціал і перспективи розвитку зовнішньої співпраці України, зокрема з Китаєм, колосальні»

Ду Вей, Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні. Вітання з нагоди двадцятиліття часопису «Україна-Китай»

Ду Вей, Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні. «Одна країна — дві системи»