Осипенко Р., виконавчий директор Китайської торгової асоціації

Шановні китайські друзі, читачі та колеги! Щиро, сердечно вітаю від себе особисто та Китайської Торгової Асоціації вас із 70-ю річницею від дня утворення Китайської Народної Республіки. Як кажуть у нас в Україні, довгії та щасливі літа КНР, хай здійсняться усі плани та задуми!

За 70 років Китай пройшов надзвичайний шлях економічного, політичного, культурного відродження нації та створення сучасної модернової держави, котра стала взірцем для розвитку багатьох країн. Мудрість, наполегливість, завзятість і послідовність у досягненні окресленої мети керівництва країни разом з її народом створили сучасний відкритий світу Китай, який йде своїм шляхом і демонструє бажання створювати умови для мирного та взаємовигідного співробітництва усіх народів на основі спільних цінностей і спільної долі.

Компас і порох, шовк та порцеляну, папір і колесо дав людству древній китайський народ. Найбільші у світі радіотелескопи, найшвидші квантові комп’ютери й потяги, космічні орбітальні станції, надсучасні наукові відкриття – це сучасний Китай, який впевнено дивиться у своє майбутнє. Попереду плани щодо створення нації середнього достатку, розвитку глобальних ініціатив, як-то: «Один пояс, один шлях», що дають надію на стабільне та мирне майбутнє не тільки КНР, а й інших народів світу.

Зі святом вас, дорогі наші друзі, та всіляких гараздів!