Лук’яненко Д. Г., ректор ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана»

Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» щиро вітає журнал «Україна-Китай» з 20-річчям!

Для науково-популярного журналу 20-річчя – це поважний вік. За час свого існування журнал переконливо довів високу якість. Це, без перебільшення, унікальне видання здійснює важливу просвітницьку місію та сприяє покращенню взаєморозуміння між двома народами. Журнал в популярній формі відкриває українському читачеві важливі, а подекуди й маловідомі, сторінки історії, філософії, соціології, правознавства, культурології, політології, економіки та міжнародних відносин Китаю та україно-китайського співробітництва, знайомить з літературними та художніми творами китайських авторів та мистецьким надбанням України з китаєзнавчої тематики. Важливим внеском у розвиток україно-китайської дружби є донесення до української спільноти на сторінках видання офіційної позиції керівництва Китайської Народної Республіки та інформування щодо діяльності Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

Відзначимо прекрасне оформлення та відмінну редакційну роботу журналу «Україна-Китай», який може слугувати взірцем у видавничій справі. Відкритий доступ до електронних версій цього видання значно розширює читацьку аудиторію.

Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» тісно співпрацює з журналом «Україна-Китай», широко використовуючи його тиражі у навчальній та науково-організаційній діяльності університету, розміщуючи на шпальтах журналу як тематичні статті, так і інформаційні матеріали щодо розвитку китаєзнавства в університеті, проведення наукових та культурно-просвітницьких заходів, присвячених Китаю та україно-китайським відносинам.

Тож, з нагоди ювілею бажаємо редакційній колегії, засновникам, видавцям, авторам та читачам журналу «Україна-Китай» наснаги та подальших творчих досягнень!

Лук’яненко Д. Г., ректор ДВНЗ «Київський національний 
економічний університет ім. В. Гетьмана»