Казарін В., ректор Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського

Вельмишановні автори та співробітники журналу «Україна-Китай»!

Упродовж 20 років Ваше видання невпинно допомагає розвивати взаєморозуміння й  тісне двостороннє партнерство між Україною та Китаєм. У стрімкому й поступальному розвитку зв’язків між нашими країнами очевидним є і Ваш вагомий внесок. На мій погляд журнал «Україна-Китай», окрім висвітлення широкого кола питань від стратегічного партнерства в економічній сфері до тісної взаємодії у культурно-освітньому просторі, особливим чином впливає на формування суспільної думки та національної ідентичності завдяки чіткій державницькій позиції, ґрунтовності у висвітленні тем і проблем сьогодення, а також полемічності поглядів, які пробуджують свідомість, конструктивно провокують, змушують думати й діяти.

Журнал «Україна-Китай» є унікальним прикладом ефективного діалогу  партнерства та взаємодії між нашими країнами.  Я особисто неодноразово стежив, як змінюється вираз обличчя наших партнерів у Китаї, коли під час зустрічі дарував черговий номер Вашого часопису. Спочатку це була здивованість, потім – захоплення та радість, що відверто демонстрували рішучість до тісної взаємодії та плідного діалогу.  

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського не перший рік товаришує з Вашим журналом. Перед нами висока мета й важливі завдання. Ми й надалі готові надавати Вам всіляку допомогу та підтримку, адже творення журналу – це велика робота, спрямована на висвітлення взаємин між двома країнами у сфері економіки, інновацій, науки та культури.

Для нас велика честь бути разом з Вами в одному проекті,

ректор Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського 
Володимир Казарін