Донець О.Д. Президент ДП «АНТОНОВ»

Першого жовтня 2019 року китайський народ святкує 70-річчя Китайської Народної Республіки.

Новітня історія Китаю є визначним продовженням багатовікової державності, а надзвичайні досягнення – підтвердженням особливої сили, духу, мудрості та високої культури великої нації, що сягає глибини декількох тисячоліть.

Нині КИТАЙ – це потужна країна, в якій динамічно розвиваються й застосовуються в усіх сферах суспільного життя передові технології. Блискучий прогрес КНР у багатьох галузях, зокрема в аерокосмічній, вражає і демонструє грандіозний потенціал для подальшого поступу.

Державне підприємство «АНТОНОВ», яке є добре знаною у світі компанією з розробки та виробництва літаків, а саме легендарного Ан-124 «Руслан» і неперевершеного до сьогодні Ан-225 «Мрія», також зробило свій внесок у розвиток авіапромисловості КНР. Наше взаємовигідне співробітництво з китайською авіабудівною промисловістю, що налічує понад 60 років і розпочалося зі створення виробництва в КНР літака Ан-2 (Y-5), освоєння виробництва Ан-12 (Y-8), продовжується плідною співпрацею в реалізації нових проєктів.

Взаємодія ДП «АНТОНОВ» із провідними китайськими авіабудівними компаніями має високий потенціал для розвитку авіабудівної галузі наших країн, виробництва сучасних літаків різного класу і призначення, створення можливостей для процвітання України та Китаю.

Ми щиро вітаємо китайський народ із 70-річчям від дня утворення Китайської Народної Республіки! Бажаємо розквіту, наснаги на добрі справи та невичерпної енергії! Нехай щастить скрізь і в усьому.