03 Лют 2020

Заява правління Української асоціації китаєзнавців

Категорії: Новини Політика

Українська асоціація китаєзнавців з тривогою та надією стежить за розвитком епідемічної ситуації, викликаної коронавірусом у Китаї. Виклики та загрози ХХІ століття, з якими стикається усе людство, становлять особливу небезпеку для такої велетенської країни, як Китай, у якій мешкає чверть населення Землі. Саме тому поширення інфекційної хвороби, яка може спричинити смерть, викликає увагу з боку всіх країн світу.

Водночас, ми не можемо не відзначити надзвичайні заходи, до яких вдалося керівництво Китайської Народної Республіки задля подолання епідемії та приборкання небезпеки. В першу чергу слід зазначити безпрецедентну відкритість та рішучість, які демонструє Голова КНР Сі Цзіньпін та Держрада КНР, як головний штаб боротьби з небезпекою, а також приголомшливі темпи будівництва спеціальних лікарень, вживання інших організаційних кроків з метою розв’язання проблеми.
 
Світ уважно вивчає досвід Китаю щодо боротьбі із епідемією, робить належні висновки та співчуває китайському народу у цей важкий час.
 
Українська асоціація китаєзнавців висловлює свою солідарність із братнім китайським народом, бажає здоров’я та одужання всім, кого торкнулася ця хвороба, рішуче підтримує дії китайського уряду, спрямовані на подолання епідемії. У цій складній ситуації бажаємо Китаю вистояти та перемогти, вийти з горнила випробування переможцем, з яким пов’язують свої надії народи світу.
 
Правління Української асоціації китаєзнавців
 
 
Фото: Побудована за 10 днів лікарня в Ухані почала приймати пацієнтів.