Видавництво «Rong Bao Zhai Publishing House»

Засноване в 1672 році видавництво «Rong Bao Zhai Publishing House» має більш ніж трьохсотлітню історію та найвищими цінностями у своїй діяльності вважає «здобуття друзів в літературі та набуття хорошої репутації». Воно працює як комплексне культурне підприємство по живопису та каліграфії, інструментах для живопису, ксилографії, фіксації та монтажу, а також колекціонуванню, видавничій справі, виставках, аукціонах, ломбардах, мистецькій освіті, навчанню та друку. За роки існування «Rong Bao Zhai Publishing House» виросло у добре знану платформу з продажу китайських живописних та каліграфічних творів та надання мистецьких послуг. Він є зразком безкомпромісної цілісності, духовним оазисом для художників та любителів мистецтва, в якому вони можуть збиратися та спілкуватися, а також носієм спадку китайської цивілізації та посланцем у спілкуванні Китаю з іншими культурами.

Видавництво «Rong Bao Zhai Publishing House» спеціалізується на публікації праць про мистецтво. Кожен рік у світ виходить близько 100 найменувань, що стосуються китайського традиційного живопису, каліграфії, різьблення, сучасного мистецтва Китаю та Заходу, теорії мистецтва, академічних досліджень про каліграфію та живопис, популярних читацьких матеріалів про мистецтво, колекціонування та оцінку мистецьких творів. Видавництво також має два журнали: «Rong Bao Zhai Publishing House» та «Витвори мистецтва».

Видавництво «Rong Bao Zhai Publishing House» відіграє важливу роль у просуванні традиційної культури та китайського мистецтва каліграфії та живопису. Воно прагне до збільшення кількості публікацій про китайську традиційну культуру й мистецтво, до налагодження більш інтенсивного міжнародного обміну та зміцнення міжнародної співпраці, а також до того, щоб мати ще більший вплив у світі шляхом експорту та імпорту видавничих програм. Видавництво слугує платформою для митців, спеціалістів і дослідників з Китаю й інших країн, які можуть обмінюватися ідеями та прагненнями, щоб зробити трьохсотрічне культурне підприємство, а також китайську традиційну культуру більше знаними за кордоном.

За підтримки «Rong Bao Zhai Publishing House» Копірайтинговий департамент і цифровий департамент тісно співпрацюють та спрямовують видавничі проекти у глобальну культуру. Вони експортують традиційну китайську культуру та мистецтво за кордон, замінюючи механічне копіювання книг на глибоке дослідження їх змісту. Точніше, цілісно представляють культуру, створюючи простір для глибокого переживання китайської культури, демонструючи китайський традиційний спосіб життя на різних рівнях, практикуючи сприйняття китайської культури. За допомогою копірайтингової співпраці, організації професійних академічних форумів і семінарів, проведення різних заходів, таких як зарубіжні масштабні художні виставки, вони шукають ще більш різноманітного міжнародного співробітництва.

Для більш детальної інформації відвідайте офіційний веб-сайт «Rong Bao Zhai Publishing House».

http://www.rongbaozhai.cn