Шаповалова О. О. Україна та Китай стають ще ближчими

О. О. Шаповалова
генеральний директор туроператора Pan Ukraine

У квітні 2018 року 20 провідних китайських туристичних операторів взяли участь у ФАМ-турі в Україну з метою ознайомитися з туристичними можливостями країни. Китайські фахівці галузі побували у Києві, Одесі, Львові та Буковелі. Втілити такий масштабний проект стало можливо завдяки спільним зусиллям ініціатора поїздки – туристичної агенції Pan Ukraine та співорганізаторів: авіакомпанії МАУ, Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації, Департамента культури і туризму Одеської міської ради, мерії міста Львів та курорту Буковель. Гостинно прийняли китайських туроператорів – Fairmont Grand Hotel Kyiv (м. Київ), RESORT & SPA HOTEL NEMO WITH DOLPHINS (м. Одеса), готель «Джем» (м. Львів), готель «Bukovel» (с. Поляниця), Premier Palace Hotel (м. Київ), Парк Готель Голосієво (м. Київ).

 

Гостей з Піднебесної вразили різноманіття туристичних атракцій України, природа та міста, а також щирий і фаховий прийом, запропонований у кожному з відвідуваних місць. У Львові розповідь про туристичні можливості, які місто може запропонувати китайським туристам, вони почули безпосередньо від мера міста Андрія Садового, а перебування у Києві почалося з воркшопу у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv, де китайські туроператори мали можливість поспілкуватися і встановити зв’язки із українськими колегами.

Зараз у китайських ЗМІ та соціальних мережах вже опубліковано низку статей за результатами цієї поїздки. Також великий матеріал викладено на сайті туристичної агенції Pan Ukraine у версії китайською мовою. То ж чекаємо на туристів!

Для довідки: у минулому 2017 р. у всьому світі мандрувало більше ніж 130 млн. туристів з Китаю, сумарно вони витратили на свої поїздки близько 300 млрд. доларів. Сподіваємося, що у році 2018 ця цифра збільшиться, а частина її дістанеться Україні. Нам є, чим вразити гостей.