МАУ отримала перший із чотирьох літаків Boeing 777

У п’ятницю, 16 лютого, флот авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» поповнився новим для перевізника та України в цілому типом авіаційної техніки – широкофюзеляжним далекомагістральним літаком Boeing 777-200ER.

Повітряне судно офіційно зареєстроване в Україні під номером UR-GOA. МАУ експлуатуватиме новий літак Boeing 777-200ER пасажирською ємністю в 361 крісло у трикласному компонуванні салону – бізнес, преміум-економ та економ-класи – на далекомагістральних рейсах до Нью-Йорка, Пекіна та Бангкока.

Літак отриманий від найбільшого світового лізингодавця – компанії AerCap – та оснащений сучасною індивідуальною системою розваг на борту виробництва Panasonic Corporation. Зокрема у спинку кожного крісла вмонтовані монітори з великим контент-меню: широким вибором фільмів, музики та комп’ютерних ігор. Для популяризації українського кінематографа пасажирам Boeing 777 будуть представлені фільми українського виробництва. Контент доступний чотирма мовами – українською, англійською, китайською та російською.

Окрім цього, мандрівники зможуть відстежувати маршрут літака в реальному часі на інтерактивній 3D-карті з сенсорним управлінням, яка включає тривимірне зображення земної кулі, гід 100 містами світу, в тому числі – 20 містами України, спеціальний додаток для дітей (Kids map – Animals) та іншу інформацію.

У кріслах салону Boeing 777 встановлені індивідуальні розетки та USB-модулі для підзарядки електронних мобільних пристроїв, а також Wi-Fi обладнання.

У всіх трьох салонах встановлено сучасну систему освітлення Sky Interior виробництва компанії Bruce Aerospace, яку налаштовано таким чином, що режим освітлення салону змінюється, як у природних умовах, що створює особливу атмосферу на борту і, відповідно, найкомфортніші умови перельоту для пасажирів.

«Поява Boeing 777 виводить сервіс МАУ на якісно новий рівень, – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – Принципово новий авіаційний продукт буде цікавий не лише мандрівникам з України, а й трансферним пасажирам. А це, в свою чергу, сприятиме дальшому нарощуванню транзитних потоків через Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та розвиткові транзитного потенціалу нашої країни».

Ця поставка – перший етап програми розширення далекомагістрального флоту МАУ. Ще три літаки Boeing 777 надійдуть у I – III кварталах 2018-го року після капітального технічного обслуговування, яке передбачає тестування та перевірку всіх систем, вузлів та агрегатів. Виконавцем ТО та фінального складання інтер’єрів виступає Air France-KLM Engineering&Maintenance, лідер у сфері послуг з технічного обслуговування ПС.

Сьогодні до флоту МАУ входить 43 авіалайнери різних модифікацій, включаючи 27 середньомагістральних Boeing-737 NG. Середній вік парку – 11,9 років.

Для інформації:

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» заснована у 1992 році. 100% акцій МАУ є в приватній власності. Авіакомпанія з’єднує Україну з 80+ столицями та ключовими пунктами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу і країн СНД та забезпечує стикування із маршрутами авіакомпаній-партнерів до понад 3 тисяч міст світу. МАУ виконує понад 1100 регулярних рейсів на тиждень. Базовим аеропортом є Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (KBP). Докладну інформацію про МАУ можна отримати на сайті авіакомпанії www.flyUIA.com

Прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»

Тел./факс: (044) 238 26 97,
E-mail: press.service@flyuia.com

Бізнес клас:

 • Компонування крісел: 2х3х2;
 • Крок крісел: 74 дюйми (188 см);
 • Крісла шириною 21 дюйм (53 см) трансформуються у горизонтальні спальні місця довжиною 72 дюйми (183 см) із пневматичним механізмом регулювання та функцією масажу попереку;
 • 16-дюймовий монітор Elite V2 з пультом управління;
 • Окрема універсальна розетка та USB-порт для зарядки електронних пристроїв;
 • Дворазове гаряче харчування, карта напоїв із бортового бару, добірка свіжої преси, дорожній набір (ковдра, подушка, предмети гігієни, шкарпетки, маска для сну).

Преміум-економ клас:

 • Компонування крісел: 2х4х2;
 • Крок крісел: 38 дюймів (97 см);
 • Крісла шириною 19 дюймів (48 см) зі спинкою, яка відкидається на 8 дюймів (20 см) у зручне положення для відпочинку та сну;
 • 13-дюймовий монітор Elite V3 з пультом управління; Окрема універсальна розетка та USB-порт для зарядки електронних пристроїв;
 • Дворазове гаряче харчування, напої з бортового бару, дорожній набір (ковдра, шкарпетки, беруші, маска для сну).

Економ клас:

 • Компонування крісел: 3х4х3;
 • Крок крісел: 30 – 32 дюйми (76 – 81 см);
 • Крісла шириною 17 дюймів (43 см) зі спинкою, яка відкидається на 5 дюймів (13 см) у зручне положення для відпочинку та сну;
 • 9-дюймовий монітор Eco V2 та USB-порт для зарядки електронних пристроїв.