Китайська Торгова Асоціація: прийом з нагоди святкування Китайського «Свята весни»

Китайська Торгова Асоціація 23 січня 2018 року провела прийом з нагоди святкування Китайського Нового року. Прийом відвідали Його Високоповажність Посол КНР в Україні пан Ду Вей та представники Канцелярії Радника з торгово-економічних питань. Долучились до святкування і представники державних органів влади України.

Й.В. Посол КНР в Україні пан Ду Вей у своєму новорічному привітанні відзначив, що за 2 роки існування до КТА долучилось 50 компаній, що свідчить про потужність, якої набирає Асоціація, та висловив подяку усім, хто підтримував КТА та сприяв її діяльності. Пан Ду Вей зауважив, що минулий рік був плідним для китайсько-української двосторонньої співпраці, що підтверджує успішне проведення Третьої міжурядової комісії, та висловив сподівання на практичну реалізацію плану подальшого співробітництва та на рівень досягнення нового рівня двосторонньої ділової співпраці.

Міністр Інфраструктури Володимир Омелян привітав гостей з Китайським Новим роком та зазначив, що Китай уже живе у наступному столітті й Україні слід переймати його досвід.

Святкову атмосферу прийому створили традиційні китайські символи прийдешнього Нового року земляного собаки та звичаї, які є невід’ємними атрибутами цього свята у китайській культурі: червоні ліхтарі, подвійні стрічки, танець левів.

Розважальна програма включала традиційні українські та китайські бойові мистецтва, танці з віялами та парасольками, новорічні пісні, розіграш призів від спонсора лотереї – компанії «Леново Україна». Унікальності святкуванню додали шоу «Зміна масок», яке належить до державної таємниці у Китаї та гра на традиційному китайському інструменті гучжен.