Кондратюк І. Україна–Китай: світ меблевих технологій

Ірина Кондратюк
засновниця та керівник меблевої компанії Vector8

Складно в це повірити, але 7000 років тому техніка столярного виробництва в стародавньому Китаї досягала досить високого рівня. Для каркасних споруд застосовували гніздові й шипові з’єднання. За часів династії Шан використовувалися низькі столи, табурети, ліжка, підставки під руку, вішаки, ширми, скрині, двері, пишно прикрашені багатошаровим червоним і чорним лаком, різьбленими візерунками, фресками й декоративними сюжетами.

Для їх виготовлення використовувалися масив дерева, фарфор, бамбук, ротанг, камінь, черепашачі панцирі й слонова кістка. Меблі були не тільки красивими, але й функціональними. Так, тапчани робили комфортними для лежання, а ширми захищали від протягів.

Позиції Китаю. Сьогодення

У наш час Китай має величезний потенціал внутрішнього ринку, а китайські меблі користуються попитом серед багатьох країн світу. За обсягами продажів Піднебесна поступається лише Італії. Китайські меблі поєднують у собі східний і європейський дизайн, виглядають добротно й дорого, кожна їхня деталь на своєму місці. Сумлінні виробники використовують для виготовлення якісні та сучасні матеріали, працюють із деревом, шкірою, склом, металом, МДФ, каменем та іншими. До того ж, кажуть, що в кожний виріб китайські дизайнери закладають частинку філософії «фен-шуй», а китайський стиль надає вашому інтер’єру особливу атмосферу з відтінком старовинних традицій.

Здатні конкурувати?

Так, Україна не може похвалитися такою давньою історією виробництва меблів. Так, наші перші дерев’яні лавки не були схожі на витвір мистецтва. Але нині з’являються талановиті, амбіційні компанії, які хочуть, щоб у кожній квартирі інтер’єр радував свого власника стилем, комфортом, якістю і красою.

Яскравим прикладом такої є молода меблева компанія Vector8. У чому ж її переваги?

По-перше, повноцінне власне виробництво зі складальним цехом. Воно гарантує заявлений результат. Команда Vector8 працює із залученням новітніх технологій і світового досвіду, а також тільки з найкращими матеріалами та фурнітурою. Компанія пропонує і дорогі, і бюджетні варіанти без втрати якості й зовнішнього вигляду.

По-друге, вона виконує як індивідуальні замовлення, так і проєкти під ключ, співпрацюючи з архітекторами та дизайнерами по всьому світу. Професіонали з Vector8 виготовляють стильні й функціональні меблі, зокрема м’які та корпусні, різноманітні стінові панелі, міжкімнатні та розсувні двері, гардеробні кімнати, кухні, дитячі та елементи декору.

У компанії наголошують, що секрет успіху полягає в унікальному підході, метою якого є створення затишного, комфортного простору з урахуванням усіх звичок, уподобань та побажань замовника. Її спеціалісти ретельно вивчають, як ви звикли рухатися квартирою, яка висота підборів у вашої дружини, скільки у вас краваток, скільки келихів для червоного вина, а скільки для білого, яка книжка у вас найбільша і чи любите ви спорт, якими іграшками граються ваші діти і де полюбляє спати ваш улюбленець.

Ураховуючи все це, а також психологію та ергономіку руху людини, команда Vector8 створює оптимальний для вас варіант проєкту, аби згодом почути найважливіше – вдячний відгук клієнта: «Тепер це місце моєї сили».

Дякуємо за надані фотоматеріали Archcenter

Vector8 – меблеві технології
050 50 300 01
Шоу-рум: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 34
Instagram: vector8_workshop