День Китайської Народної Республіки в Українському дитячому телевізійному творчому таборі «Вместе»

9 серпня 2018 року, Болгарія, Кітен. Цей день надовго залишиться в пам’яті дітей з усіх регіонів України, які приїхали на Міжнародний фестиваль творчості та мистецтв «Euroрean KITEN AWARDS». Це був День Китайської Народної Республіки в Українському дитячому телевізійному творчому таборі «Вместе». І розпочався він зранку о 7.15 із церемонії підняття прапору Китаю на центральній площі під Гімн КНР. Почесне право підняття Прапору Піднебесної було надане директору громадської організації «Центр культури та мистецтв К итаю», Послу в галузі культури провінції Хунань (Китай), заслуженому діячу мистецтв України Марку Орловському.

З великим захопленням діти взяли участь у тематичній пляжній анімації-конкурсі «пісочних драконів» з 10.30 до 11.30 на березі Чорного моря.

Сніданок, обід та вечеря в ресторанах табору «Вместе» надали можливість дітям ознайомитися з традиційними стравами китайської кухні. Смачні та вишукані страви були підготовлені командою кухарів під вмілим керівництвом шеф-кухаря.

Цього дня всю роботу в гуртках було спрямовано на вивчення, як писати китайські ієрогліфи. З цікавістю діти сприйняли конкурс малюнків «Піднебесна очима дітей України». Найкращі роботи були передані Марку Орловському для експонування у виставковому залі ГО «Центр культури та мистецтв Китаю».

День КНР у таборі «Вместе» закінчився о 20.00 на центральній сцені. Було показано цікаву та пізнавальну програму про Китай, яку завершила вікторина «Чи знаєш ти Китай?». Діти відповідали на питання про культуру, традиції та історію Китаю. Переможці вікторини отримали пам’ятні подарунки.

Засновники Першого Українського телевізійного творчого табору «Вместе» Олександр Лишанський та Ольга Єрмократ’єва запевнили, що відтепер у програмі кожної фестивальної зміни табору обов’язково проводитимуть «День КНР».